Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpiecznie korzystam z internetu”

Uczniowie klas I-III brali udział w szkolnym konkursie „Bezpiecznie korzystam z internetu”.
Zadaniem każdego uczestnika było wykonanie techniką dowolną plakatu uświadamiającego korzyści orazzagrożenia związane z internetem. Ponadto celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy dzieci na temat bezpiecznego korzystania z internetu, kształtowanie pożądanych postaw u uczniów w zakresie bezpiecznego korzystania z internetu oraz poprawa bezpieczeństwa dzieci korzystających z sieci poprzez ukazanie zagrożeń wynikających z niewłaściwego korzystania z różnorodnych portali. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
Wyniki konkursu „Bezpiecznie korzystam z internetu”:

Miejsca:
I miejsce – Wójtowicz Oliwia – klasa
II miejsce – Gołyźniak Agnieszka – klasa 1A
III miejsce – Szczecina Jan – klasa 1C
III miejsce – Grekowicz Zofia – klasa 1D
Wyróżnienia:
Lazović Wiktoria – klasa 1A
Milena Leśnik – klasa 2 C
Jakub Sułkowski – klasa 2C
Krzysztof Ociepka – klasa 3A
Pociecha Oliwier -klasa 3A
Julia Turska – klasa 3C
Drużkowski Eryk -klasa 3C