III Turniej o Puchar Rady Rodziców SP 21

7 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 21 w Nowym Sączu odbył się III Turniej o Puchar Rady Rodziców SP 21 W Piłce Nożnej i Tenisie Stołowym zorganizowany przez tamtejszą Radę Rodziców i Dawida Dumanę radnego miejskiego. W piłkarskich zmaganiach w 4 kategoriach wiekowych, to jest: 2011/2012, 2010, 2009-2007 oraz 2005/2006, uczestniczyło 18 drużyn, dając liczbę ponad 150 młodych pasjonatów tej dyscypliny sportowej. Zwycięzcami okazali się Kambodża, 100 Twarzy Grzybiarzy, Szocka Trawka i Wariaci z WP. Jednocześnie odbywał się turniej tenisa stołowego w dwóch kategoriach wiekowych: 2007 i młodsi oraz 2006 i starsi. Zawody rozpoczął mecz Rodzice SP 21 vs Przyjaciele, gdzie w drużynie gości wystąpili gościnnie zawodnicy Sandecji Nowy Sącz. Każdy zawodnik turnieju został obdarowany podarunkiem ufundowany przez sponsorów, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc także pamiątkowymi medalami. Nagrody wręczali: kapitan Sandecji Nowy Sącz, Dawid Szufryn, przedstawiciele Rady Rodziców i Dawid Dumana. Kibice oraz uczestnicy mieli także zapewnione posiłki i słodycze przygotowane przez rodziców i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim sponsorom i osobom prywatnym za włączenie się w pomoc w realizacji zmagań sportowych i już zapraszamy na następny rok.

Sponsorzy:

1. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu – dr hab. Inż. Mariusz Cygnar