Wyśpiewali Grand Prix w XIII Konkursie Piosenki Patriotycznej

Zespół wokalny „Oczko” z klasy 3 b oraz Zuzanna Stasiowska z klasy 7 a wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9. Na scenie MOK-u uczniowie kl. 3 b  zaprezentowali piosenkę z okresu II wojny światowej „ Pałacyk Michla”i zajęli 3 miejsce w kategorii zespołów. Zuzanna Stasiowska zachwyciła jurry wykonaniem piosenki „Co to jest niepodległość”zajmując 2 miejsce w kategorii solistów.

Dzieci zostały przygotowane przez panią Jolantę Smajdor- Kosakowską oraz panią Magdalenę Mirek.

Nasi uczniowie otrzymali główną nagrodę Grand Prix za najwyższy poziom artystyczny otrzymując Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.