Koło Dziennikarstwa Internetowego – zapraszamy

W naszej szkole rozpoczął się nowy projekt – Koło Dziennikarstwa Internetowego. Projekt ma zachęcić naszych uczniów d udzielania się w społeczności lokalnej – np. szkolnej i opisywania ciekawych wydarzeń z życia szkoły lub regionu. Jest to forma gazetki szkolnej, ale prezentowana w formie artykułów na naszej stronie internetowej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych opisywaniem interesujących wydarzeń w szkole i poza nią na terenie Nowego Sącza, recenzjami książek, opisywaniem różnych hobby, przeprowadzaniem wywiadów z nauczycielami i ciekawymi osobami. Wybór tematów jest spory! Sprawmy, by strona internetowa szkoły stała się jeszcze bardziej żywa! Artykuły można pisać nawet poza godzinami lekcyjnymi i dostarczana na maila do opiekuna Koła, tematykę będziemy omawiać indywidualnie na przerwach i po lekcjach. W ramach koła będziemy uczyć się jak pisać artykuły, jak wstawiać je na stronę internetową, znajdować ciekawe tematy, a jeśli się uda odwiedzimy lokalne media, aby dowiedzieć się więcej o pracy dziennikarza. Wszystkich chętnych do udziału w projekcie zapraszamy po druki zgód rodziców do pani Anny Kmiecik w bibliotece.