Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14 października 2019 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 5D przygotowali akademię, w której opowiadali jak ważne są poszczególne przedmioty szkolne. Nie obyło się również bez żartobliwych piosenek z tekstów uczniów i nauczycieli. Naszym nauczycielom oraz uczniom uczestniczącym w akademii przedstawiona została krótka wersja przedstawienia “Hamlet”. Uroczystość zakończyła piosenka “Weź nie pytaj”, podczas której Samorząd Szkolny wręczył róże dyrekcji szkoły oraz zestaw herbatek z melisą dla naszej kadry nauczycielskiej ;). Dekoracja – zdjęcia naszych nauczycieli w latach młodości i latach obecnych została wystawiona na korytarz szkolny – zapraszamy do oglądania.