Boccia w Nowym Sączu – sukcesy naszych uczniów

Już po raz 13 odbył się nowosądecki Turniej Bocci dla osób niepełnosprawnych. W rywalizacji bierze udział blisko dwustu zawodników z terenu miasta Nowego Sącza i regionu Sądecczyzny w różnych kategoriach wiekowych. Zawodnicy Turnieju Boccia rywalizowali w czterech kategoriach: indywidualnie na wózkach inwalidzkich, drużynach dwuosobowych na wózkach inwalidzkich, zespołach trzyosobowych w kategorii dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Naszą szkołę reprezentowało 5 drużyn. Dzięki zaciętej walce udało nam się zdobyć srebrny medal w kategorii grupowej stojącej oraz kategorii grupowej na wózkach. Dodatkowo w rozgrywkach indywiudalnych 2 miejsce zajął Nikodem Bodziony. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!