ZERÓWKI I KLASY DRUGIE W RODZINNYM PARKU ROZRYWKI -LABILAND

08.10.2019r. dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klasy drugie udały się wycieczkę do Skrudziny.

W tym malowniczym miejscu, otoczonym lasami znajduje się Rodzinny Park Rozrywki – Labiland. Dzieci przywitała, kolorowa dmuchana zjeżdżalnia, szachy ,ścianka wspinaczkowa duży bilard, gokardy i wiele innych atrakcji. Każdy z zapartym tchem pokonywał trasę niełatwego labiryntu, sprawdzając tym samym swoją wiedzę z różnych dziedzin nauki. Wszyscy mogli poczuć się prawdziwymi poszukiwaczami skarbu ukrytego w ogromnej piaskownicy. Każdy bawił się wspaniale korzystając z przygotowanych atrakcji  i dobrej pogody. Po zabawie na wszystkich uczestników wycieczki czekały pyszne  kiełbaski i ciepła herbata. Po radosnych buziach dzieci widać było, że wycieczka się udała.