Sprawozdanie z XV Integracyjnego Festiwalu Piosenki

24 maja odbył się  XV Integracyjny  Festiwal  Piosenki organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6
w Nowym Sączu. Głównym celem festiwalu było promowanie działań na rzecz osób niepełnosprawnych i integracji.  Reprezentantami naszej  szkoły byli uczniowie z dwóch klas integracyjnych, z klasy IV b  i VII a. Uczniowie zdobyli Nagrodę Prezydenta Nowego Sącza.

W skład zespołu weszli  następujący uczniowie:

– Joanna Rola,

– Emilia Kiełbasa,

– Karolina Chruślicka,

– Julia Krzysztofiak,

– Paweł Półczyński,

-Amelia Czader,

– Wiktoria Nieć,

– Klaudia Klag.

Zespół pod nazwą  „Wiolinki”  zaśpiewał dwa utwory:  „Płynie od Sąca piosnecka” oraz „Uciekła mi przepióreczka”.  Opiekunami zespołu były panie: mgr Danuta Dąbrowska oraz nauczycielki wspomagające  z klas: IVb  – mgr Renata Wiśmierska  i VIIa mgr Gracjana Kizem-Nowakowska.