Laureaci i Uczniowie Wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym “Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”

Dyrektorzy, Nauczyciele,

szkół podstawowych, dotychczasowych gimnazjów

oraz środowisk polonijnych

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie

Informujemy, że uroczyste zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii odbędzie się 10 maja         2019 r. (piątek) o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu.

Uroczystość zostanie poprzedzona wyłonieniem zwycięzcy I miejsca wśród laureatów- uczniów kl. 7-8 szkół podstawowych oraz kl.3 dotychczasowych gimnazjów – kategoria praca multimedialna. Laureaci – uczniowie kl. 7-8 szkół podstawowych oraz  kl. 3 dotychczasowych gimnazjów, proszeni są o przybycie na godzinę 8.30. Przypominamy,   że uczniowie będą ustnie prezentować swoją pracę, a wypowiedź ich oceni Komisja Ogólnopolska wg kryteriów zamieszczonych w Regulaminie konkursu. W imieniu organizatora i współorganizatorów 21. Brygady Strzelców Podhalańskich   im. gen. Mieczysława Boruty – Spiechowicza  w Rzeszowie, 1.Regionalnego Ośrodka Dowodzenia i Naprowadzania w  Krakowie – Balicach im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego, Aeroklubu Nowy Targ, Aeroklubu Podhalańskiego serdecznie zapraszamy na uroczystość wszystkich laureatów i uczniów wyróżnionych.

Jednocześnie informujemy, że organizator zapewnia bezpłatny nocleg  laureatom i uczniom wyróżnionym oraz ich opiekunom naukowym z 9/10 maja 2019 r. Zainteresowanych prosimy o kontakt: Małgorzata Zelek tel.: 694 473 913,   Anna Michalik tel.: 695 206 405

Laureaci i uczniowie wyróżnieni 2018-2019 – WYNIKI

Z wyrazami szacunku

Elżbieta Gołąb