WOJEWÓDZKIE Igrzyska Dzieci w PŁYWANIU INDYWIDUALNYM 2018/2019

ZAWODACH WOJEWÓDZKICH w pływaniu dnia 15.03.2019 naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci reprezentowało 6 osób. Fantastyczne wyniki osiągnęły nasze dziewczęta. Katarzyna Kuźma startując na dystansie 25m. stylem klasycznym została MISTRZYNIĄ MAŁOPOLSKI zajmując 1 MIEJSCE z czasem 19,46s.  3 MIEJSCEMAŁOPOLSCE zdobyła najmłodsza nasza pływaczka Milena Leśnik w stylu grzbietowym z czasem 20,96s.  Bardzo dobre 15 miejsce z czasem 42,86s. również w stylu grzbietowym zajęła Weronika Ruchała która poprawiła swój wynik z mistrzostw Nowego Sącza (43,37s.) aż o 0,51s.zajęła! Do miejsca w pierwszej „10” zabrakło niecałe 3 sekundy! Wśród chłopców najlepiej zaprezentował się Bartek Stolarczyk który w stylu klasycznym zajął

13 miejsce z czasem 29,92s. Michał Tokarczyk w stylu dowolnym (23,72s.) zajął 23 miejsce, a Adrian Ruchała na skutek błędu przy nawrocie (47,22s.) zajął 33 miejsce w stylu grzbietowym. Jednak z czasem uzyskanym na zawodach miejskich mógł zająć co najmniej 9 miejsce w Małopolsce.