KOSZYKÓWKA  chłopców – IGRZYSKA DZIECI  2018/2019  

Dnia 04.02.2019 roku  w hali sportowej MOSiR odbył się turniej w mini koszykówce chłopców z udziałem 8 drużyn. Zawody rozegrano systemem grupowym, grano 4 x5 min. Grupa „B” do której trafiliśmy razem z SP20, SP2 i JCE była bardzo wyrównana. Ostatecznie zajęliśmy 4 MIEJSCE w mistrzostwach Nowego Sącza (Igrzyska Dzieci) w koszykówce chłopców. Cała drużyna zagrała dobre zawody szczególnie w obronie i aż 8 naszych koszykarzy punktowało!   

    Trenerem drużyny był Pan Piotr Załubski.       

Skład drużyny SP21

Miłosz Kropiwnicki , Kacper Wachel , Adrian Bodziony , Hubert Tomczyk ,

Bartosz Kocemba , Filip Lulek , Olaf Maślanka , Grzegorz Twaróg, Kamil Mróz, Sebastian Majerski, Bartosz Górka, Patryk Baran, Eryk Prusak.

Gratulujemy naszym kolegom !