Wyniki bożonarodzeniowych konkursów plastycznych

W naszej szkole rozstrzygnięte zostały następujące konkursy plastyczne:
– „Boże Narodzenie w mojej rodzinie”.
– „Najładniejsza kartka bożonarodzeniowa”,
– „Najładniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

Wyniki konkursu plastycznego:

Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”

Klasy 0 – III

I miejsce – Laura Bałuszyńska, klasa 2a

II miejsce – Julia Waligóra, klasa 2c

III miejsce – Julia Jarząb, klasa 3c

Wyróżnienie – Paulina Fedko, klasa2b

Laura Bielecka, klasa 3c

Klasy IV – VI

I miejsce – Anna Chowaniec, klasa 5e

II miejsce – Antoni Macałka, klasa 5b

III miejsce – Jakub Haś, klasa 5d

Wyróżnienie – Izabela Piekarczyk, klasa 4c

Julia Woźniak, klasa 5e

Klasy VII – VIII

I miejsce – Alicja Janikowska, klasa 7b

II miejsce – Karolina Kosoń, klasa 7c

III miejsce – Igor Leśnik, klasa 7a

Wyróżnienie – Oliwier Kocemba, klasa 7c

 

Wyniki konkursu plastycznego:

Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”

Klasy 0 – III

I miejsce – Laura Bałuszyńska, klasa 2a

II miejsce – Julia Waligóra, klasa 2c

III miejsce – Julia Jarząb, klasa 3c

Wyróżnienie – Paulina Fedko, klasa2b

Laura Bielecka, klasa 3c

Klasy IV – VI

I miejsce – Anna Chowaniec, klasa 5e

II miejsce – Antoni Macałka, klasa 5b

III miejsce – Jakub Haś, klasa 5d

Wyróżnienie – Izabela Piekarczyk, klasa 4c

Julia Woźniak, klasa 5e

Klasy VII – VIII

I miejsce – Alicja Janikowska, klasa 7b

II miejsce – Karolina Kosoń, klasa 7c

III miejsce – Igor Leśnik, klasa 7a

Wyróżnienie – Oliwier Kocemba, klasa 7c

 

Wyniki konkursu plastycznego:

Najładniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”

Klasy 0 – III

I miejsce – Jakub Kuchnia, klasa 0a

II miejsce – Jan Ratyński, klasa 3c

III miejsce – Martyna Weydlich, klasa 0b

Klasy IV – VI

I miejsce – Natalia Mróz, klasa 6a

Łucja Tokarczyk, klasa 5e

II miejsce – Paweł Ratyński, klasa 5b

Gabriela Fałowska, klasa 5d

III miejsce – Karolina Chruślicka, klasa 4b

Wyróżnienie – Aleksandra Górka, klasa 4c

Szymon Zyskowski, klasa 4c

Klasy VII – VIII

I miejsce – Blanka Dybaś, klasa 7c

II miejsce – Norbert Żal, klasa 7c

III miejsce – Kacper Szczecina, klasa 7a

Wyróżnienie – Kacper Wachel, klasa 7c

Wszystkim gratulujemy!!!

Nagrody zostaną wręczone na zabawie karnawałowej.