26 listopada klasa II B wzięła udział w kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki Małego Czytelnika w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na os. Gorzków

W poniedziałek 26 listopada 2018 roku klasa II b wzięła udział w kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki Małego Czytelnika w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na os. Gorzków. Tym razem okazją do spotkania stał się Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia. W czasie zajęć dzieci rozmawiały o misiach – bohaterach książek dla dzieci, czytały o nich wiersze, układały puzzle. Oczywiście nie zabrakło również zabaw przy muzyce.

Stałym punktem spotkań w bibliotece jest rozmowa na temat przeczytanych w ostatnim miesiącu książek – dzieci dzielą się swoimi wrażeniami z przeczytanej lektury oraz zachęcają rówieśników do osobistego zapoznania się z jej treścią.