Rozpoczynają się etapy rejonowe małopolskich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych.

W tym tygodniu rozpoczynają się etapy rejonowe konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego. Nasi uczniowie zakwalifikowali się do:

• Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego – uczennica klasy 8b Julita Pasiut i uczennica klasy 8c Martyna Wojciechowska (etap rejonowy 3 grudnia 2018 r.);
  • Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego – uczennica klasy 8b Martyna Wojciechowska (etap rejonowy 17 grudnia 2018 r);

• Małopolskiego Konkursu z Fizyki – uczeń klasy 8c Kamil Wożniak (etap rejonowy 12 grudnia 2018 r.);
  • Małopolskiego Konkursu z Chemii – uczennica klasy 8b Aleksandra Michalczyk, uczeń klasy 8a Oskar Izworski i uczeń klasy 8c Bartosz Szczygieł (etap rejonowy 6 grudnia 2018 r.);
  • Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – uczeń klasy 7b Piotr Połomski, uczeń klasy 7c Kacper Wachel, uczeń klasy 8a Mikołaj Kmak, uczniowie klasy 8c Mieszko Jagosz i Kamil Wożniak (etap rejonowy 13 grudnia 2018 r.)

Wkrótce zostaną ogłoszone wyniki etapu szkolnego Małopolskiego Konkursu  z Biologii.

Życzymy wszystkim sukcesów w kolejnym etapie konkursu. O wynikach będziemy informować na bieżąco.