Akcja charytatywna Szkolnego Koła Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego

W dniach 19-20 listopada 2018 roku Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się  w akcję zbiórki pieniężnej na rzecz zakupu fotelika rehabilitacyjnego dla jednego z uczniów naszej szkoły Nikodema Bodziony. Przy pomocy mamy i babci chłopca oraz nauczycieli Pani Danuty Mężyk – Stępień i Doroty Bodziony członkowie koła przygotowywali zapiekanki, sałatki owocowe, które następnie sprzedawali. W wyniku przeprowadzonej akcji udało się zebrać 930 zł, które zostało przekazane na konto zbiórki.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy ofiarowali produkty potrzebne do przeprowadzenia akcji, a także ciastkarniom za przekazanie ciasta. Do  akcji włączył się również samorząd uczniowski na czele z Panem Radosławem Stawiarzem pozyskując od MKS Sandecji koszulkę i piłkę z podpisami zawodników. Zestaw został przekazany na aukcję uruchomioną na stronie ,, Bazarek dla Nikodema” uzyskując finalną cenę 1000 zł.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tej inicjatywie i przyczynić się do zebrania potrzebnej kwoty.