Spotkania wychowawców i nauczycieli z rodzicami

W czwartek 15 listopada 2018 roku odbędą się spotkania wychowawców i nauczycieli z Rodzicami:
1) godzina 16:00   –    klasy    0 a, 0 b, I a, I b, I c, III a, III b, III c, IV a, IV b, IV c, IV d, V a, V b, V c, V e,  VI a, VI b VI c, VII a, VII b;
2) godzina 17:00  –  klasy II a, II b, II c, V d, VII c, VIII a, VIII b, VIII c.

Dyżury nauczyciele będą pełnić od godziny 17:00 do godziny 19:00 w pokoju nauczycielskim.

Na godzinę 16:00 do sali nr 115 ( teatralnej) zapraszamy Rodziców uczniów klas VII c, VIII a, VIII b, VIII c, a na godzinę 17:00 Rodziców uczniów klas VII a, VII b, VI a, VI b, VI c na spotkanie ze specjalistą ds. uzależnień ludzi młodych. Liczymy na Państwa obecność, gdyż uzależnienia są bardzo poważnym problemem wśród ludzi młodych.