ZBIÓRKA PIENIĘDZY NA RZECZ FUNDACJI „DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA” – podsumowanie

W dniach 15 – 16 października 2018 roku nasza szkoła kolejny raz przeprowadziła zbiórkę publiczną dobrowolnych kwot pieniężnych na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, towarzysząca obchodom XVIII Dnia Papieskiego.

Fundacja realizuje program stypendialny wyrównujący szanse uzdolnionej młodzieży, pochodzącej z małych miejscowości. Obecnie dzięki ofiarności i dobrej woli Polaków program obejmuje blisko 2300 młodych ludzi z całej Polski.

Dzięki wsparciu i hojności naszych uczniów udało nam się zebrać 487,64 zł.
Serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszom, którymi byli uczniowie z klasy 7b: Mateusz Tomaszewski, Piotr Połomski, Daniel Zając, Maksymilian Jakubowski. Uczniowie przeprowadzili zbiórkę pod kierunkiem nauczycieli: pani Renaty Kliś, pani Doroty Bodziony oraz pani Anny Kmiecik.

Wszystkim ofiarodawcom jeszcze raz serdecznie dziękujemy!