I miejsce dziewcząt w Halowej Piłce Nożnej

W dniu 11 października 2018 roku na Hali MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Piłce Nożnej Dziewcząt w kategorii Igrzyska Dzieci.

W zawodach startowało 5 drużyn z następujących szkół: Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 9, Szkoła Podstawowa nr 15, Szkoła Podstawowa nr21, Katolicka Szkoła Podstawowa.

Nasze dzielne dziewczęta uzyskały wspaniałe wyniki w każdym meczu i zajęły I miejsce, zdobywając złoty medal Mistrzostw Nowego Sącza. Nasze złote medalistki wystąpiły w składzie: Nadia Klimek, Julia Klok, Kaja Ledniowska, Wiktoria Łomako, Wiktoria Mróz, Amelia Obrzut, Wiktoria Obrzut, Alicja Wachel i Wiktoria Zegzda.

Opiekunem grupy była Pani Urszula Gawlikowska. Drużyna dziewcząt zakwalifikowała się do finału rejonowego.

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

UG