XXII Konkurs Piosenki Patriotycznej

W dniu 10 października 2018 r. w sali sądeckiego ratusza odbył się XXII Konkurs Piosenki Patriotycznej, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 9 w Nowym Sączu. Honorowy patronat na konkursem sprawował Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak.

Wyróżnienie w konkursie zdobył zespół “Wiolinki” z naszej szkoły w składzie: Kinga Mróz, Wiktoria Mróz, Norbert Żal, Grzegorz Twaróg, Natalia Oracz, Justyna Michalik, Klaudia Klag za utwór “Dziś idę walczyć mamo…”. Zespół do konkursu przygotowała p. mgr Danuta Dąbrowska.

Nagrody wręczył uczniom zastępca prezydenta miasta Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż. W wydarzeniu uczestniczył również dyrektor Wydziału Edukacji Józef Klimek, dyrektor Pałacu Młodzieży Milenia Małecka – Rogal, zasiadająca w jury konkursu Halina Wiśniowska z Wydziału Edukacji oraz radna Bożena Jawor.

Gratulujemy!

DD