XII Turniej Bocci i sukcesy naszych uczniów!!!!!

Dnia 9 października 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Turnieju Bocci w Nowym Sączu.

W rywalizacji uczestniczyło ponad 200 zawodników. Nasz szkoła reprezentowana była przez uczniów: Nikodema Bodzionego, Emilię Kiełbasę, Łukasza Adamiec, Pawła Półczyńskiego, Mikołaja Szczypułę, Amelię Czader , Joannę Rolę, Przemka Kościsza, Mateusza Porębę, Karolinę Chruślicką i Julię Krzysztofiak. Uczestnicy rywalizowali w trzech kategoriach.

Uczniowie naszej szkoły mimo, że w turnieju byli debiutantami zajęli bardzo wysokie lokaty. W kategorii drużynowej wózków inwalidzkich (debiutanci) Nikodem i Emilia wywalczyli I miejsce, a w kategorii indywidualnej Nikodem uplasował się na pozycji IIIEmilia na IV. Każdy zawodnik otrzymał medal i cenna nagrodę.

Organizatorzy zadbali o posiłek dla wszystkich zawodników i opiekunów, a trudy rywalizacji umilały podczas całego turnieju napoje i słodycze.

Opiekunami grupy były Panie: Dorota Bodziony, Małgorzata Janik, Renata Wiśmierska i Gracjana Kizem -Nowakowska.

DB