Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie,

Informujemy że w dniach 30.03 (poniedziałek), 31.03 (wtorek), 01.04 (środa) odbędą się próbne egzaminy ósmoklasisty organizowane przez MEN oraz CKE. Egzaminy odbędą się zdalnie w domach uczniów.

Harmonogram egzaminów:

30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski;

31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka;

1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki angielski / język niemiecki

Wszystkie materiały, w tym nagrania w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu w arkuszach z języków obcych nowożytnych, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) o godzinie 9:00 w dniu przeprowadzania egzaminu.

Wskazane jest, aby uczniowie – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub wybranej OKE – rozwiązali zadania w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na wykonanie zadań na egzaminie, zapisując swoje rozwiązania w jednej z wybranych form:

• w pliku w edytorze tekstów;

• na wydruku (jeżeli ktoś ma dostęp do drukarki i może wydrukować cały arkusz)

• korzystając z karty odpowiedzi, która będzie zamieszczona na stronie razem z arkuszem (plik edytowalny, w którym odpowiedzi będzie można zapisać komputerowo albo odręcznie);

• na zwykłej kartce papieru, numerując kolejno rozwiązywane zadania.

Odpowiedzi w wybranej formie wysyłamy do nauczycieli

Klasa 8a: j.polski (iwona.kudlik@wp.pl) matematyka (mpazuchasp21@gmail.com) j.angielski (karolina.brzezowska@interia.pl) j.niemiecki ( magdasz83@op.pl )

Klasa 8b: j.polski (iwona.kudlik@wp.pl) matematyka: ( krystyna.zo32@gmail.com ) j.angielski (karolina.brzezowska@interia.pl) j.niemiecki ( magdasz83@op.pl )

Klasa 8c: j.polski (iwona.kudlik@wp.pl) matematyka (mpazuchasp21@gmail.com) j.angielski ( radoslawstawiarz@sp21sacz.edu.pl ) j.niemiecki ( magdasz83@op.pl )

Informujemy że uczniowie nie dostaną ocen za egzaminy. Szkoła przeprowadza je aby umożliwić uczniom sprawdzenie swych umiejętności. Prosimy bardzo by uczniowie wykonywali zadania samodzielnie i potraktowali to jak doskonałą okazję do sprawdzenia swojej wiedzy bez obciążenia w formie ewentualnej negatywnej oceny.