Wywiad z dyrektorem szkoły – panią mgr Beatą Mac

W listopadzie 2019 członkinie innowacji Dziennikarstwo Internetowe podjęły się ułożenia i przeprowadzenia swojego pierwszego wywiadu.  Pytania zostały ułożone specjalnie dla naszej pani Dyrektor Szkoły – mgr Beaty Mac. Jakie pytania zostały zadane? Jak pani dyrektor poradziła sobie z odpowiedziami? Zapraszamy do czytania!

III MIEJSCE CHŁOPCÓW W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM.

W dniu 2 grudnia 2019 roku na Hali MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Tenisie Stołowym Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci (klas IV – VI). W zawodach startowało 11 drużyn. Nasi dzielni chłopcy zajęli III  miejsce – zdobywając brązowy medal Mistrzostw Nowego Sącza.

Medaliści ze Szkoły Podstawowej nr 21 wystąpili w składzie: Paweł Ratyński i Antoni Macałka.

Ponadto szkołę reprezentowała druga drużyna w składzie: Kamil Jaworski, Mróz Tomasz oraz Kamil Dunikowski. Chłopcy również dzielnie walczyli zdobywając doświadczenie i indywidualne małe sukcesy.

Opiekun: Urszula Gawlikowska