Integracyjny konkurs języka angielskiego

Dnia 30.10.2019  drużyna naszej szkoły w składzie Paweł Radziak i Karol Kossakowski z klasy 7c reprezentowała naszą szkołę  w V Integracyjnym Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez SOSW w Nowym Sączu. W tegorocznej edycji rywalizowało ze sobą aż 8 drużyn z sądeckich szkół podstawowych. Uczniów do konkursu przygotowała pani Kinga Merklinger Borczyk.

Klasa IV B z wizytą w Państwowej Straży Pożarnej

W dniu 04.11.2019 wybraliśmy się na wycieczkę do straży pożarnej. Dowiedzieliśmy się jak bezpiecznie postępować w sytuacjach zagrożenia pożarowego. Dzięki ćwiczeniom praktycznym dowiedzieliśmy się jak prawidłowo wezwać straż pożarną ,jakich informacji należy udzielić w pierwszej kolejności oraz jak należy się zachować gdy w mieszkaniu, domu pojawi się ogień. Odwiedziliśmy salę  OGNIK, która w pełni pomogła nam wykorzystać poznaną dotychczas wiedzę- wszyscy bawiliśmy się świetnie. Poznaliśmy również znaki ewakuacyjne.