11 listopada

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Jest to dzień szczególny, który przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko darem, który trzeba pielęgnować. Z tej okazji 7 listopada odbyła się uroczysta akademia dla uczniów klas 0-III.

Po wspólnym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego uczniowie klasy III B zaprezentowali montaż słowno – muzyczny, w którym przypomnieli to ważne dla każdego Polaka wydarzenie. Dzieci słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, oraz wyraziły miłość do Ojczyzny i dumę z tego, że są Polakami.

Jesteśmy Mistrzami w Unihokeju !!!

Dnia 19.11.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Unihokeju chłopców klas IV –VI – Igrzyska Dzieci. Z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie naszej Szkołyzdobywając I miejsce. W zawodach brało udział 10 Szkół , wszystkie mecze były bardzoemocjonujące w naszym wykonaniu, a walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego gwizdka. Na uwagę zasługuje fakt, że chłopcy nie stracili ani jednej bramki i będą reprezentować SP 21 i miasto Nowy Sącz na zawodach Rejonowych.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów sportowych!!!