Spotkanie z policjantem

8 listopada 2019 naszą szkołę odwiedził policjant, by podsumować akcję „Odblaskowa szkoła”. W X edycji konkursu nasza szkoła zrealizowała wiele założeń programowych i zadań, które miały na celu uświadomienie jak ważne jest noszenie odblasków. Policjant Komendy Miejskiej w Nowym Sączu (Wydział Ruchu Drogowego) przypomniał uczniom o numerach alarmowych, jak bezpiecznie zachowywać się na drodze  oraz rozdał kamizelki odblaskowe uczniom.

Odblaskowa wycieczka klasy 1a

W dniu 6 listopada 2019r. uczniowie klasy 1a wraz z wychowawczynią panią Bożeną Góra oraz kolegami z klas starszych, wzięliudział w pieszej odblaskowej wycieczce do osiedlowego parku. Uczniowie ubrani w odblaskowe kamizelki pokonali dzielnie ten dystans. Po dotarciu na miejsce uczniowie mogli pograć w piłkę oraz badmintona. Wszyscy przyjemnie i aktywnie spędzili ten piękny jesienny dzień zachwycajac sie pięknem natury.