ROBIMY UPOMINKI DLA NASZYCH MAM – ZAJĘCIA ART BAG W SOKOLE

8 i 15 maja uczniowie klasy 1A oraz dzieci z grupy 0A uczestniczyły w warsztatach plastycznych ART- BAG zorganizowanych przez Małopolskie Centrum Kultury Sokół. Uczniowie wykonali swój autorski projekt bio torby a następnie pomalowali zgodnie z projektem torbę tekstylną. Tak oto powstały piękne, kolorowe upominki , które dzieci wręczą swoim Mamusiom podczas uroczystości z okazji Dnia Matki.
A oto efekty naszej pracy :

Sprawozdanie z konkursu „Koleżanko, kolego chcę Ci coś powiedzieć”

Uczniowie z klasy VIIa (Kacper i Łukasz Adamiec) reprezentowali naszą szkołę w II Kursie na Autyzm, który odbył się na Rynku Sądeckim 30 kwietnia. Wyżej wymieni uczniowie brali udział w konkursie plastycznym „Koleżanko, kolego chcę Ci coś powiedzieć”, rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 30 kwietnia – nasi uczniowie zdobyli nagrodę za czynny udział.