Spotkanie z podróżnikiem

W dniu 27 listopada  2018 roku naszą szkołę odwiedził podróżnik. Uczniowie klas od 4 do 7 wzięli udział w prelekcji na temat Kaukazu. Podróżnik przybliżył uczniom historię, tradycje, kulturę i geografię odległego regionu Europy i Azji. Pokazał życie codzienne mieszkańców, piękno krajobrazu, przybliżył religię oraz legendy związane z regionem. » Czytaj dalej

Nasi uczniowie zostali nagrodzeni w konkursie plastycznym pt. „Jesienna paleta barw na 100 lecie niepodległej Polski”.

Uczniowie naszej szkoły z klas  integracyjnych: 3b, 4b, 6c i 7a wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu pt. „Jesienna paleta barw na 100 lecie niepodległej Polski”. Na konkurs nadesłana 137 prac .W  konkursie nagrodzeni  zostali nasi uczniowie:  Karol Kossakowski z  klasy  6c i  Karolina Chruślicka  z klasy 4b. Wyróżnienie otrzymała  Emila Kiełbasa  z klasy  4b.

Gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów  w konkursach plastycznych.