INTEGRACJA ARTYSTYCZNA- KONCERT ŚWIĄTECZNY


Koncert świąteczny ,,RADOŚĆ BOŻEGO NARODZENIA” z udziałem uczniów naszej szkoły zostanie wyemitowany 25 GRUDNIA o godz. 16 w TVP ABC – serdecznie zapraszamy.
Nagranie koncertu zrealizowane zostało w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej. Sprawczyniami całego zamieszania były p. Renata Wiśmierska z SP 21 i p. Aneta Waksmundzka z ZS-5 Specjalnych. Nasi kochani artyści wystąpili z gwiazdami polskiej sceny –  ??????(niespodzianka), co było niemałym przeżyciem dla wszystkich. Dużo się działo nie tylko na scenie, ale i za kulisami. Naszych kochanych artystów, pomimo całodziennych zmagań nie opuszczał dobry nastrój i na scenie dali z siebie wszystko. A oto kilka scenek z przygotowań do występu. Cały występ naszych wspaniałych wokalistów będziemy podziwiać już wkrótce: