Bal karnawałowy w hawajskich rytmach

14 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego O A i O B oraz uczniowie klas 1A, 1B, 1 C, 1D, 1E bawili się na balu karnawałowym zorganizowanym w naszej szkole. Sala gimnastyczna zmieniła swój wygląd a didżejki porywały dzieciaki do tańca nie tylko w rytmach hawajskich. Zabawa była świetna i nikt nie podpierał ścian. Rodzice przygotowali smaczne poczęstunki, które czekały na dzieciaki w klasach. Na zakończenie zabawy wybrano króla i królową balu byli to : Aldonka Połomska i Kubuś Kuchnia z oddziału przedszkolnego O B. W nagrodę  za piękny taniec włożono im na głowę niespotykane korony na głowę. Każdy uczestnik otrzymał balonikowy  upominek i pamiątkowy dyplomik. Wspaniałą zabawę można zobaczyć na zdjęciach.