Wyróżnienie w VIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

10 stycznia 2019 roku klasy IV b i VI c uczestniczyli w VIII Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek ,,Narodziła nam się Dobroć” organizowanym w Zespole Szkół nr 5 w Nowym Sączu. Zespół wokalny w składzie: Karolina Chruślicka, Emilia Kiełbasa, Julia Krzysztofiak, Joanna Rola, Nikodem Bodziony i Karol Kosakowski otrzymał wyróżnienie za wykonanie kolędy ,,Gdy śliczna Panna” i piosenki świątecznej ,,Ding Dong”. Nasz zespół wokalny był wiekowo najmłodszy spośród kilkunastu grup. Jury doceniło interpretację utworów, ogólny wyraz artystyczny i osobiste zaangażowanie śpiewających. W oczekiwaniu na rozdanie nagród wszyscy uczestnicy wspólnie z nauczycielami i rodzicami kolędowali i bawili się na scenie.