Wielki Sukces naszych uczniów w Tematycznym Konkursie Biblijnym

6 czerwca br. w Domu Arcybiskupów Krakowskich odbyło się uroczyste zakończenie Tematycznego Konkursu Biblijnego “Z Dobrą Nowiną przez życie -Ewangelia według św. Mateusza”. Podczas uroczystości arcybiskup Marek Jędraszewski wręczył laureatom nagrody i zachęcił do dalszego pogłębiania znajomości Pisma Świętego. W tym roku w konkursie wzięło udział 5065 uczniów z całego województwa.
Już wcześniej uczniowie zostali docenieni i nagrodzeni przez Proboszcza Parafii Matki Bożej Niepokalanej Księdza Czesława Paszyńskiego, który ufundował dla nich nagrody. Laureatem z naszej szkoły został Michał Mac – uczeń klasy 5a, który uzyskał maksymalną ilość punktów! Finalistami zostali: Jakub Sułkowski z klasy 6c, Jakub Basta z klasy 6b oraz Jakub Witowski z klasy 6a. Uczniów do konkursu przygotowała P. mgr Maria Mirek-Legutko .
Laureatowi i finalistom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów naukowych!