Wyjazd integracyjny klasy 5b do Domu Wczasów Dziecięcych w Piwnicznej

W dniach 29-30 kwietnia klasa 5b wybrała się na wycieczkę do Piwnicznej. Zamieszkaliśmy w Domu Wczasów Dziecięcych, gdzie przez dwa dni braliśmy udział w różnorodnych zajęciach sportowych oraz integracyjnych. Było ognisko z pieczeniem kiełbasek i śpiewem przy gitarze, karaoke, dyskoteka, seans filmowy, zabawy na boisku oraz w świetlicy. Zwiedziliśmy również Piwniczną, w czasie lekcji muzealnej poznawaliśmy życie naszych przodków i wyszliśmy (trzeba dodać – z trudem) na Kicarz, skąd podziwialiśmy malownicze krajobrazy. Było dużo humoru, pysznego jedzenia i słońca, co złagodziło tęsknotę za naszymi smartfonami (odpoczywającymi w specjalnym pomieszczeniu) i pozwoliło zainteresować się otaczającymi nas ludźmi. Warto też dodać, iż niektórzy z nas pierwszy raz w życiu jechali pociągiem!