Szkolny Konkurs Matematyczny klas III

12 kwietnia 2024 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich.

Wzięło w nim udział po dwóch reprezentantów z każdej trzeciej klasy, wyłonionych wcześniej w eliminacjach klasowych. Udział w konkursie dał uczniom możliwość rywalizacji z koleżankami i kolegami oraz zweryfikowania swojej wiedzy.  Celem było sprawdzenie ścisłych umiejętności  uczniów oraz odkrywanie ukrytych talentów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dwoje uczniów z najlepszymi wynikamiHanna Mółka i Tomasz Legutko z klasy 3 b  będzie reprezentowało naszą szkołę w XXV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Z matematyką bezpiecznie dotrzesz do celu…’organizowanym przez Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 im. Bohaterów Sądecczyzny w Nowym Sączu .

Wielkie gratulacje dla zwycięzców!