Wycieczka drugich klas do Krynicy-Zdroju

Dnia 16 kwietnia uczniowie klasy 2B, 2C oraz 2D brali udział w wycieczce do Krynicy-Zdroju, gdzie na Hali Lodowej MOSiR oglądali spektakl teatralny pt.: „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Ten wspaniały występ
oparty został na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Było to niesamowite widowisko angażujące ponad 40 zawodowych łyżwiarzy z całej Polski, którzy w pięknych kostiumach wspaniale prezentowali się na lodzie. Dodatkowym atutem przedstawienia były efekty świetlne i pirotechniczne. Występom towarzyszyła
doskonała oprawa muzyczna. To niesamowite widowisko dostarczyło uczniom wielu niezapomnianych przeżyć.
Kolejnym punktem naszej wycieczki był spacer po pięknym mieście Krynicy – Zdroju. Uczniowie przeszli ulicami miasta spod Hali Lodowej do Pijalni Głównej podziwiając mijane po drodze zabytkowe wille i pensjonaty, a
także muszlę koncertową. W Pijalni Głównej był czas na odpoczynek wśród pięknych roślin, a każdy chętny mógł skosztować wybranej przez siebie wody mineralnej.