Dni Otwarte Szkół Średnich

W dniu dzisiejszym klasy 8 odwiedziły Dni Otwarte Szkół Średnich organizowane na hali MoSiR oraz wybrane szkoły średnie w Nowym Sączu. Coroczne dni otwarte w szkołach średnich to nie tylko okazja dla uczniów kończących szkołę podstawową, ale także dla społeczności lokalnej, by zgłębić bogactwo możliwości edukacyjnych i społecznych oferowanych przez różne placówki edukacyjne. W czasie tych wydarzeń, szkoły otwierają swoje drzwi, zapraszając przyszłych uczniów oraz ich rodziców do zapoznania się z programami nauczania, infrastrukturą, kadrą pedagogiczną oraz atmosferą panującą w szkole. Nieważne, czy uczniowie są zainteresowani naukami ścisłymi, sztuką, czy też zawodową ścieżką kariery, dni otwarte szkół średnich oferują szansę na znalezienie odpowiedniej placówki, która najlepiej odpowiada ich zainteresowaniom i aspiracjom. Dzięki różnorodności ofert edukacyjnych, każdy uczeń może znaleźć miejsce, które umożliwi mu rozwój i osiągnięcie swoich celów edukacyjnych i zawodowych.