Dzień Gier Planszowych w świetlicy

Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu.

Mając to na uwadze 11 października odbył się u nas Świetlicowy Dzień Gier Planszowych.

Tego dnia ,,świetliczaki’’ z wielką ochotą grały w różnego rodzaju gry planszowe zgromadzone w naszej świetlicy. Rozgrywki odbywały się w miłej i radosnej atmosferze i były świetną rozrywką, a także elementem integrującym zespół świetlicowy. Oprócz ,,świetlicowych rozgrywek’’ dzieci w grupach projektowały i wykonały własne gry planszowe, tworząc instrukcje i zasady do wykonanych przez siebie gier. Były to bardzo kreatywne zajęcia, w wyniku których powstały interesujące gry planszowe.

To był twórczy, pełen emocji dzień, podczas którego dzieci przekonały się, że istnieje

dobra zabawa bez gier komputerowych, a gry planszowe są dobrym sposobem na ciekawe

spędzanie wolnego czasu. Zachęcamy więc wszystkich, małych i dużych, młodych i nieco starszych do grania w ,,planszówki’’, a także do tworzenia własnych gier planszowych.