Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii

                                                                                                   Nowy Sącz, 9 maja 2023 r.

Dyrektorzy, Nauczyciele,

Uczniowie

szkół podstawowych

oraz środowisk polonijnych

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie

     Informujemy, że uroczyste zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii odbędzie się 19 maja 2023 r. (piątek) o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi  im. Świętego Jana Pawła II  w Nowym Sączu.

           Uroczystość zostanie poprzedzona wyłonieniem zwycięzcy I, II i III miejsca wśród laureatów – uczniów kl. 7- 8 – kategoria praca multimedialna upamiętniająca postać gen. broni Tadeusza Rozwadowskiego. Laureaci – uczniowie kl. 7 – 8 proszeni są o przybycie na godzinę 8.30. Przypominamy, że uczniowie będą ustnie prezentować swoją pracę, a wypowiedź ich oceni Komisja Ogólnopolska wg kryteriów zamieszczonych w Regulaminie konkursu. W imieniu organizatora i współorganizatorów 21. Brygady Strzelców Podhalańskich im. gen. Mieczysława Boruty – Spiechowicza w Rzeszowie, 1. Regionalnego Ośrodka Dowodzenia i Naprowadzania w Krakowie – Balicach im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego, Aeroklubu Nowy, Targ Aeroklubu Podhalańskiego Nowy Sącz serdecznie zapraszamy na uroczystość wszystkich laureatów wraz z opiekunami naukowymi. Jednocześnie prosimy o potwierdzenia przyjazdu za pośrednictwem wiadomości e-mail:  sp21@edu.nowysacz.pl do dnia 16 maja 2023 r. 

Organizatorzy