Indywidualny tenis stołowy 4-6kl. Chłopcy i dziewczęta z SP21 w pierwszej „10” turnieju.

     Dnia 13.01.2023r. w Hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu odbyły się zawody szkół podstawowych klas 4-6 w indywidualnym tenisie stołowym chłopców. W turnieju udział wzięło 16 zawodników z 6 szkół. Wszyscy chłopcy z naszej szkoły odnotowali przynajmniej po jednym zwycięstwie i wszyscy znaleźli się w „pierwszej dziesiątce” zawodów. W klasyfikacji końcowej jako szkoła zajęliśmy 3 miejsce. Najlepiej indywidualnie spisał się Oskar Kukulak, którego postawa była miłą niespodzianką ponieważ po raz pierwszy wystąpił w zawodach międzyszkolnych w tej dyscyplinie, a mimo to zagrał bez kompleksów i zajął 6 miejsce, premiowane awansem do etapu rejonowego.

Filip Górowski oraz Maciej Olchawa znaleźli się ex-aequo na 9 miejscu.

     Trzy dni później 16.01.2023r. w tym samym miejscu odbyły się zawody dziewcząt klas 4-6 w indywidualnym tenisie stołowym. Wystartowało 16 zawodniczek. Grano systemem brazylijskim czyli „do 2 przegranych”, a następnie rywalizowano o poszczególne lokaty. Zawodniczki z SP21, nie przestraszyły się wielu lepszych technicznie przeciwniczek i bardzo dzielnie walczyły o każdy punkt. Udowodniły że umieją i lubią grać w tenisa stołowego. Najlepiej wypadła Laura Bałuszyńska,która odniosła 3 zwycięstwa w 5 swoich grach singlowych, dzięki temu znalazła się na 5 miejscu i uzyskała awans do zawodów rejonowych! Olimpia KlimekOliwia Ledniowska znalazły się na 9 miejscu. Olimpia miała ogromnego pecha w losowaniu ponieważ trafiła na dwie najmocniejsze tenisistki w turnieju – zawodniczki z KSP i SP6, które zdobyły tytuł mistrzyni i wicemistrzyni Nowego Sącza. Natomiast Oliwia wystąpiła po raz pierwszy na zawodach. Nasza najmłodsza tenisistka Paulina Kuraś, której celem było zdobycie bezcennego doświadczenia, także debiutowała w turnieju. Tremy jednak nie było widać i Paulina pokonała jedną z dwóch rywalek z którymi się zmierzyła. W klasyfikacji końcowej, po zsumowaniu wyników indywidualnych, nasze dziewczęta zajęły ostatecznie 3 miejsce jako szkoła. Opiekunem dziewcząt i chłopców reprezentujących SP21 był Piotr Załubski.