Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”

Nowy Sącz, 10 maja 2022 r.

 

Dyrektorzy, Nauczyciele,

Uczniowie

szkół podstawowych

oraz środowisk polonijnych

 

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie

 

     Informujemy, że uroczyste zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii odbędzie się 3 czerwca      2022 r. (piątek) o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 21 im. Świętego Jana Pawła II     w Nowym Sączu.

 

           Uroczystość zostanie poprzedzona wyłonieniem zwycięzcy I, II i III miejsca wśród laureatów – uczniów kl. 7- 8 – kategoria praca multimedialna upamiętniająca postać gen. bryg. Józefa Kustronia. Laureaci – uczniowie kl. 7 – 8 proszeni są o przybycie na godzinę 8.30. Przypominamy, że uczniowie będą ustnie prezentować swoją pracę, a wypowiedź ich oceni Komisja Ogólnopolska wg kryteriów zamieszczonych w Regulaminie konkursu. W imieniu organizatora i współorganizatorów 21. Brygady Strzelców Podhalańskich im. gen. Mieczysława Boruty – Spiechowicza w Rzeszowie, 1. Regionalnego Ośrodka Dowodzenia       i Naprowadzania w Krakowie – Balicach im. gen. bryg. pil. Stanisława Skalskiego, Aeroklubu Nowy, Targ Aeroklubu Podhalańskiego Nowy Sącz serdecznie zapraszamy na uroczystość wszystkich laureatów wraz z opiekunami naukowymi. Jednocześnie prosimy o potwierdzenia przyjazdu za pośrednictwem wiadomości e-mail:  sp21@edu.nowysacz.pl do dnia 27 maja 2022 r.  

 Organizatorzy