4 STARTY – 4 MEDALE !!! w sztafetowych biegach przełajowych dla SP21

  Po długim okresie przerwy zostały wznowione zawody międzyszkolne w ramach „współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej”, czyli Igrzyska Dzieci (dla klas 4-6), oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej (dla klas 7-8). Długo oczekiwany powrót do rywalizacji sportowej dał sporo radości wszystkim uczestnikom. Sztafety ze względu na warunki atmosferyczne zostały rozłożone na 3 dni. 22 września rywalizowali chłopcy, a 27 września dziewczęta z klas 7-8. Natomiast 23 września startowali chłopcy i dziewczęta z klas 4-6. Biegi odbywały się na międzyszkolnym stadionie MOS-u przy ul. Lenartowicza w Nowym Sączu. Fantastyczne wyniki odnotowali wszyscy nasi lekkoatleci. Można powiedzieć że „ile startów tyle medali”. W każdej z 4 kategorii zawodnicy i zawodniczki z naszej SP21 stawali na podium!

Chłopcy zajęli 1 MIEJSCE, w kategorii 4-6 klas, oraz  3 MIEJSCE, w kategorii 7-8 klas.

Dziewczęta zajęły 2 MIEJSCE, w kategorii 7-8 klas, oraz  3 MIEJSCE, w kategorii 4-6 klas.

W rezultacie chłopcy z klas 4-6 jako mistrzowie Nowego Sącza awansowali do zawodów wojewódzkich mających się odbyć w Nowym Targu i będą reprezentować nasze miasto w Mistrzostwach Małopolski.  

Jak się okazało nasze dzieci w dalszym ciągu wykazują się świetnym przygotowaniem i jak co roku osiągają wysokie wyniki m.in. w konkurencjach lekkoatletycznych takich jak sztafetowe biegi przełajowe. Duże brawa należą się wszystkim uczestnikom za ambitną postawę, sportową walkę, oraz gratulacje za ciężko wywalczone i zasłużone miejsca na podium.   

  Chłopcy z 4-6 klas pod opieką Henryka Potońca wystąpili w następującym składzie:

Hebda Dorian, Ociepka Krzysztof, Jędrzejek Paweł, Dunikowski Kamil, Olchawa Maciej,

Zegzda Fabian, Górowski Filip- (R), Stolarczyk Bartłomiej- (R).

  Chłopcy z 7-8 klas pod opieką Dariusza Peciaka wystąpili w następującym składzie:

Macałka Antoni, Kozdra Oskar, Wójs Kamil, Mróz Tomasz, Górka Bartosz, Berezowski Marcin,  Jaworski Kamil- (R), Liber Miłosz- (R).

  Dziewczęta z 4-6 klas pod opieką Urszuli Gawlikowskiej wystąpiły w następującym składzie:

Łomako Emilia, Nycek Maja, Kuźma Katarzyna, Myrlak Małgorzata, Kozdra Karolina,

Klimek Olimpia, Brzeska Alicja.- (R), Ledniowska Oliwia.- (R), Zyskowska Jadwiga.- (R),

  Dziewczęta z 7-8 klas pod opieką Piotra Załubskiego wystąpiły w następującym składzie:

Klimek Nadia, Górowska Milena, Mróz Wiktoria, Wachel Alicja, Piasecka Zofia, Ruchała Weronika, Zegzda Wiktoria- (R), Bułat Emilia- (R).