Wycieczka do Bartnika

Przedszkolaki z grup „Przyjaciele Bajek”, „Krasnoludki” i „Pszczółki” wyruszyły  rankiem na wycieczkę do Gospodarstwa Pasiecznego „Sądecki  Bartnik” w Stróżach.
Pierwszą atrakcją dla dzieci była sama podróż autokarem budzącą wiele emocji i radości. Podczas, której roznosił się śpiew różnorodnych piosenek.
Na przedszkolaki po przybyciu na miejsce czekało wiele ciekawych atrakcji. Dzieci uczestniczyły  w Teatrzyku „Przyjaciółka i przyjaciele”,  zwiedzanie zagrody zwierząt : karmienie kóz, degustacja koziego sera, odwiedziny u osiołka Felka oraz u pięknego Pawia. Również był czas na odpoczynek i posiłek , po którym wyruszyliśmy na przejażdżkę  powozem konnym po pięknej  okolicy.   Również zwiedzaliśmy  Skansen i Muzeum Pszczelarstwa  gdzie dowiedzieliśmy się jak powstaje miód i jak dawniej wyglądała jego produkcja.  Pani przewodnik pokazała nam piękne zabytkowe ule.  Każdy z przedszkolaków miał możliwość jazdy wierzchem na kucyku, co sprawiło wiele uśmiechu i radości na twarzy każdego dziecka.  
            Po wypełnionym wieloma atrakcjami przedpołudniu przedszkolaki wróciły do Przedszkola , gdzie czekali na nich stęsknieni rodzice.

To był bardzo udany dzień !!!