Najlepsi sportowcy SP21 nagrodzeni

Jak co roku szkoła przyznała nagrody dla najlepszych sportowców. Były to wyróżnienia za osiągnięcia indywidualne i drużynowe, które miały miejsce w zeszłym roku szkolnym 2019/ 2020 dla uczniów klas 4-6 z rocznika 2007 i młodsi reprezentanci naszej placówki. W klasyfikacji generalnej zawodów międzyszkolnych w ramach Igrzysk Dzieci zajęli pierwsze miejsce w kategorii chłopców i pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt.  Najlepszym sportowcem został wybrany Antoni Macałka, a Sportsmenką Nadia Klimek. Wśród najlepszych znaleźli się również Bartosz Górka, Kamil Mróz, Kamil Wójs, Miłosz Liber, Tomasz Mróz, Karol Majcher, Bartłomiej Stolarczyk, Kamil Jaworski, Paweł Jędrzejek oraz Wiktoria Mróz, Wiktoria Zegzda, Amelia Orlińska, Alicja Wachel, Milena Górowska, Milena Mróz, Olimpia Klimek. Wszyscy wyróżnieni zostali uhonorowani medalami, a najlepsi sportowcy szkoły oprócz medali otrzymali puchary oraz nagrody dodatkowe w postaci sprzętu sportowego, turystycznego, elektronicznego oraz książek o tematyce sportowej. Ze względu na pandemię sportowe podsumowanie roku szkolnego 2019/2020 zostało przesunięte prawie o rok. Sytuacja epidemiczna nie pozwalała na kontynuowanie rywalizacji sportowej dzieci i młodzieży, dlatego też nie było możliwości wybrania i nagrodzenia najlepszych sportowców z rocznika 2008 w danym roku szkolnym 2020/2021. Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły i mamy nadzieję, że od września będziemy mogli wznowić zawody międzyszkolne.