Nasi drodzy uczniowie!

Bardzo się cieszymy, że wkrótce się spotkamy. Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarze, usłyszeć wasz szczery śmiech. Tak jak Wy tęsknicie za kolegami i koleżankami, tak i my – nauczyciele – tęsknimy za Wami. Mamy nadzieję nadal budować z Wami relacje, tworzyć wiele pięknych szkolnych wspomnień. Integrowanie się na żywo jest zupełnie inną, pełniejsza formą niż spotkania online – widzimy siebie nawzajem, znamy swoje reakcje i nic nas nie zacina, ani nie opóźnia. Czy wicie, że nawet jednosekundowe opóźnienie reakcji drugiego człowieka wiele zmienia w rozumieniu siebie nawzajem? Każdy człowiek – nawet największy samotnik – potrzebuję kontaktu z drugim człowiekiem, aby czuć większy komfort psychiczny. Mamy nadzieję, że nasze kolejne spotkanie w szkole pozwoli poczuć wam trochę „normalności” i sprawi, że poczujecie się szczęśliwsi, a wasza potrzeba interakcji z drugim człowiekiem spełniona. Tęsknimy i czekamy!

Dyrekcja i Nauczyciele