Ozdoby wielkanocne

Święta Wielkanocne to czas radości, ale poprzedzony licznymi przygotowaniami. W okresie przedświątecznym na zajęciach nauczyciele wraz z uczniami przygotowują liczne dekoracje i ozdoby świąteczne, których motywem przewodnim są pisanki, zajączki, baranki. W tym roku czas poprzedzający święta Wielkanocne jest trochę inny niż zazwyczaj – ze względu na ograniczenia związane z pandemią nie możemy spotykać się w szkole na zajęciach. Jednak brak fizycznej obecności w placówce edukacyjnej nie oznacza braku możliwości przygotowań do Wielkanocy. Uczniowie klas pierwszych realizując zajęcia w trybie nauczania zdalnego wykonywali elementy do dekoracji wielkanocnego stołu. Dzieci wykorzystywały ciekawe techniki plastyczne, różnorodne materiały, a przede wszystkim własną inwencję twórczą. Efekty tych działań można obejrzeć  w załączonej galerii zdjęć.