Konkurs Palm Wielkanocnych 2021

Mimo, że pandemia i jesteśmy na  zdalnym  nauczaniu uczniowie nie zapomnieli o tradycjach związanych ze Świętami Wielkanocnymi, przygotowali własnoręcznie robione Palmy, które wzięły udział w wirtualnym konkursie przysyłając zdjęcie ze swoją „Palmą Wielkanocną”.

W Konkursie Szkolnym  wzięło udział 78 uczniów z klas 4-6. Palmy były własnoręcznie robione z naturalnych materiałów, uczniowie wykorzystali umiejętność samodzielnego wykonywania kolorowych kwiatów z bibuły, precyzje przy montażu oraz oryginalność i pomysłowość. Wszystkim uczniom i rodzicom bardzo dziękujemy za podtrzymywanie tradycji i pomoc w przygotowaniu pięknych prac.

Komisja konkursowa w składzie p. Beata Przychocka oraz p. D. Mężyk- Stepień  nagrodziła   i wyróżniła  następujących uczniów:

Klasy czwarte:

Filip Wójtowicz kl. 4a

Gabriela Kopeć kl.4b

Filip Górowski kl.4a

Laura Bałuszyńska 4a

Klasy piąte:

Konrad Jędrusik kl.5b

Roksana Talar kl.5a

Katarzyna Kuźma kl.5c

Jan Kropiwnicki kl.5b

Klasy szóste:

Kacper Słowik kl. VIc

Aleksandra Nowicka kl. VId

Michał Oleksy kl. Via

Chruślicka Karolina VIb

Joanna Rola VIb