Uczniowie prezentują świąteczne prace.

W ostatnim tygodniu uczniowie klas pierwszych poznawali tradycje i obrzędy związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Wykonywali z wielkim zaangażowaniem dużo ciekawych prac plastyczno – technicznych. Rodzicom dziękujemy za zrobienie zdjęć i przesłanie ich do nauczycieli. Możemy teraz udostępnić dzieła małych artystów i podziwiać ich piękno.  Na szczególną uwagę zasługuje łańcuch ze stu kółek, klejony kolorami po 10, gdyż dzieci między innymi w ten sposób poznawały coraz większe liczby.  Było to ćwiczenie z innowacji matematycznej połączone z tradycją. Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przyniosą dużo dobra, radości  i nadziei na lepsze, zdrowe juto. Do życzeń dołączamy świąteczne prace.

 

Klasa 2A natomiast wpisuje się w tradycję budowania szopek bożonarodzeniowych. Oto efekty ich pracy. Zamieszczamy również ich prace.