Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego pt. „Mój niepełnosprawny przyjaciel”

Dnia 3 grudnia w Międzynarodowym Dniu Osób Niepełnosprawnych wystawiono prace pokonkursowe „Mój niepełnosprawny przyjaciel”. Celem konkursu było przybliżenie uczniom  z problematyki osób niepełnosprawnych. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas 0 i I –III. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne edycje konkursu.

Laureaci klas 0:

I miejsce  – Maja Cebula

II miejsce – Maja Bobrek

III miejsce – Artur Wierzbicki

 

Laureaci klas I –III:

I miejsce – Agnieszka Gołyźniak

II miejsce – Emilia Pakuła

III miejsce – Oliwier Pociecha

 

Wyróżnienia:

  1. Kaja Łęczycka
  2. Antoni Gucwa
  3. Oliwia Stafin
  4. Weronika Młodnicka
  5. Ewa Macałka
  6. Krzysztof Ociepka
  7. Laura Bałuszyńska
  8. Gabriela Piekarczyk