Gramy dalej!!! Jedziemy na zawody Wojewódzkie w Unihokeja chłopców!!!

Dnia 03.12.2019 r. w Nowym Sączu odbył się Półfinał Województwa Małopolskiego w Unihokeja chłopców klas IV – VI  Igrzyska Dzieci. Pomimo doznania porażki w pierwszym meczu ze szkołą z Krynicy, która w większości była złożona z hokeistów krynickiego KTH, chłopcy w następnym spotkaniu pokazali charakter i ogromną wolę zwycięstwa. Konsekwentna gra miała przełożenie na strzelone bramki i 2:0 wygrywamy z SP Zaborów. Ostatni mecz z SP Kasinka Mała był bardzo wyrównany, zakończony sprawiedliwym remisem 0:0. Zdobywamy 3 miejsce!!!

Gratulujemy awansu na zawody Wojewódzkie, które odbędą się 13.12.2019 w Nowym Targu.

Już teraz możemy śmiało powiedzieć, że uczniowie SP 21 są wśród ośmiu najlepszych szkół w Województwie Małopolskim w Unihokeju!!!

W zawodach Rejonowych brali udział :

MIŁOSZ LIBER, GRZEGORZ KOSZYK, KAMIL WÓJS, BARTŁOMIEJ SZABLA, BARTOSZ GÓRKA, ANTONI MACAŁKA, KAMIL MRÓZ, KAROL MAJCHER, LEONARD PODOSEK, SZYMON MARSZAŁEK

Opiekun : Maciej Jawor