Jesteśmy Mistrzami w Unihokeju !!!

Dnia 19.11.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Unihokeju chłopców klas IV –VI – Igrzyska Dzieci. Z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie naszej Szkołyzdobywając I miejsce. W zawodach brało udział 10 Szkół , wszystkie mecze były bardzoemocjonujące w naszym wykonaniu, a walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniego gwizdka. Na uwagę zasługuje fakt, że chłopcy nie stracili ani jednej bramki i będą reprezentować SP 21 i miasto Nowy Sącz na zawodach Rejonowych.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów sportowych!!!


Wyniki :
SP 21 – SP 16 1:0
SP 21 – SP 3 0:0 ( karne 1:0 )
SP 21 – SP 14 2:0
SP 21 – SP 9 0:0
SP 21 – SP 15 0:0
Uczniowie biorący udział :
Bartosz Górka, Grzegorz Koszyk, Miłosz Liber, Antoni Macałka, Karol Majcher, Szymon
Marszałek, Kamil Mróz, Leonard Podosek, Kamil Wójs.
Opiekunem drużyny był Maciej Jawor.