Kolejny triumf naszych koszykarek!

   Dnia 04.11.2019 w hali sportowej MOSiR odbył się turniej w trzyosobowej koszykówce dziewcząt klas 7 (rocznik 2006) – z udziałem 4 drużyn (SP15, SP16, SP18, SP21) . Jednak do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły ze względu na to że jedna z drużyn – SP16 miała w składzie osoby ze starszego rocznika. Nasze zawodniczki odniosły dwie pewne wygrane (18-1) z SP18, oraz (10-5) z SP15,

dzięki czemu zajęły 1 MIEJSCE i awansowały do ZAWODÓW WOJEWÓDZKICH. Tym samym powtórzyły osiągnięcie swoich młodszych koleżanek z rocznika 2008 (5 klasy) sprzed tygodnia,które w swojej kategorii wiekowej również były najlepsze. Dziewczęta zagrały przede wszystkim bardzo solidnie w obronie. Najlepiej rzucającą koszykarką była kapitan drużyny – Natalia Mróz, jednak zdobyczami punktowymi może pochwalić się cały zespół. Bardzo cieszy kolejny sukces w tej dyscyplinie sportu, oraz dobra dyspozycja naszych reprezentantek, jednak prawdziwy egzamin czeka nas na kolejnym etapie rozgrywek, którym będą Mistrzostwa Małopolski.

                                                       Wyniki meczów

                                         SP21SP18   (18-1)

                                         SP15     – SP18   (15-4)

                                         SP21SP15   (10-5)

                                               KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

                                                  1 miejsce  –  SP21          

                                                2 miejsce    –  SP15

                                                3 miejsce    –  SP18

Skład drużyny SP21: Natalia Mróz, Wiktoria Łomako, Karolina Kosoń, Amelia Obrzut.

Opiekunem drużyny był Piotr Załubski.